Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nowy e-katalog pełen pomysłów na piękny dom - zobacz online

Już jest! Nowy, wakacyjny numer naszego e-katalogu, a w nim: domy energooszczędne, które już spełniają wszystkie wymagania WT 2021, najważniejsze informacje dotyczące nowelizacji przepisów budowlanych, a także domy z najpiękniejszymi tarasami, na których letnią porą najchętniej spędzamy czas wolny. Najnowszy e-katalog jest dostępny za darmo online. 

Piękny i energooszczędny dom na lata 

W 2021roku wejdą w życie zaostrzone przepisy dotyczące energooszczędności budynków. Już dziś warto poznać wszystkie wymagania, które będą musiały spełniać nowo budowane domy. Przygotowaliśmy dla Was zestaw najważniejszych informacji oraz porównanie rocznych kosztów eksploatacji budynku dla czteroosobowej rodziny dla dwóch wersji domu – z kotłem kondensacyjnym oraz z pompą ciepła, ogrzewaniem podłogowym i wentylacją z rekuperacją. W wakacyjnym numerze e-katalogu nie mogło zabraknąć przytulnych tarasów, na których letnią porą najchętniej spędzamy czas wolny i regenerujemy siły po pracy. W najnowszym e-katalogu czekają na Was najpopularniejsze projekty gotowe z tarasem w różnych wariantach oraz przegląd aktualnych trendów w aranżacji przydomowej strefy relaksu, który przygotowali dla Was nasi przyjaciele z firmy ProDeck. 

Zobacz nowy e-katalog online

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia