Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Domy z dwoma tarasami – zobacz najlepsze projekty

Śniadanie w ogrodzie, popołudniowa kawa w promieniach słońca, przyjemny relaks po pracy – w ciepłe letnie miesiące nie ma lepszego miejsca na odpoczynek niż własny, wymarzony taras. A gdyby tak mieć do dyspozycji nie jeden a dwa? Zobaczcie najlepsze projekty domów z dwoma atrakcyjnymi tarasami.

Co dwa tarasy to nie jeden

Wybierając projekt domu z garażem, warto zwrócić uwagę na te projekty, w których nad garażem zlokalizowano taras. Jest to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w przypadku, gdy wielkość działki nie pozwala na stworzenie rozległego tarasu na parterze. Myśląc o tarasie na płaskim dachu trzeba pamiętać o odpowiedniej konstrukcji, która pozwoli na wygodne zorganizowanie dodatkowej strefy wypoczynkowej. Bardzo ważna jest także izolacja takiego tarasu – zarówno termiczna jak i zabezpieczenie przed wodą. Najczęściej stosuje się stropodach odwrócony, którego wierzchnią warstwę możemy wykonać z płyt kamiennych, kostki brukowej czy też obsadzić roślinami. Zobaczcie najlepsze gotowe propozycje z naszej kolekcji z pięknymi tarasami w rolach głównych.

Projekt domu Katrina II G1 ENERGO PLUS

To projekt domu o prostej bryle, któremu uroku i elegancji dodaje elewacja – klinkierowa z elementami drewna oraz okna kolankowe, które doświetlają poddasze.  Dom ten oszczędza dla swoich właścicieli, ponieważ zaprojektowano w nim energooszczędne instalacje: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją i panele fotowoltaiczne. Taras na dachu garażu dostępny jest z korytarza na poddaszu, jego dodatkowym atutem jest atrakcyjna pergola, która daje przyjemny cień w upalne dni.

Wizualizacja projektu domu Katrina II G1 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Katrina II G1 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu Katrina II G1 ENERGO PLUS

Projekt domu Marcin II G2

Projekt domu o klasycznej formie  z ciekawie wykończoną elewacją. Wnętrze zostało funkcjonalnie zaprojektowane,  z wyraźnym podziałem na strefy, oferując komfortowe warunki do życia i odpoczynku. Drugi taras zlokalizowany nad garażem dostępny jest z największej sypialni na poddaszu.

Wizualizacja projektu domu Marcin II G2 Wizualizacja projektu domu Marcin II G2

Zobacz projekt domu Marcin II G2

Projekt domu Patryk G1

Prosta i nowoczesna forma tego domu została dodatkowo podkreślona przez ciekawe zadaszenia wkomponowane w bryłę budynku. Przestronna strefa dzienna i komfortowa strefa nocna zostały zaprojektowane w myśl zasady – przytulna wygoda w parze z funkcjonalnością. Dodatkową przestrzeń do odpoczynku zapewnia drugi taras zlokalizowany nad garażem, do którego mamy dostęp z sypialni na poddaszu.

Wizualizacja projektu domu Patryk G1 Wizualizacja projektu domu Patryk G1

Zobacz projekt domu Patryk G1

Projekt domu Sam G1

Ten projekt domu to nowoczesność, funkcjonalność i elegancja w jednym. Idealnie zorganizowane wnętrze zadowoli wszystkich, którzy chcą mieszkać wygodnie i przytulnie. Dużym atutem domu są dwa wyjątkowe tarasy: na parterze obszerny, okalający dom z dwóch stron oraz na poddaszu taras dostępny z dwóch sypialni. Dodatkowo na części dachu garażu zaprojektowano zielony ogród.

Wizualizacja projektu domu Sam G1 Wizualizacja projektu domu Sam G1

Zobacz projekt domu Sam G1

Projekt domu Santiago G1 ENERGO PLUS

Prosty dom energooszczędny, z funkcjonalnym wnętrzem i znakomicie doświetlonym poddaszem. Dodatkowy, drugi taras jest dostępny z sypialni na poddaszu.

Wizualizacja projektu domu Santiago G1 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Santiago G1 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu Santiago G1 ENERGO PLUS

Projekt domu Nils II G2 ENERGO PLUS

To wyjątkowy dom dla wszystkich, którzy cenią prostotę i nowoczesność. Dom prezentuje się efektownie i jednocześnie bardzo przytulnie. Na uwagę zasługuje przeszklony wykusz w sypialni na poddaszu, który nie tylko uatrakcyjnia elewację, ale także wspaniale doświetla pomieszczenie i otwiera je na przyległy taras.

Wizualizacja projektu domu Nils II G2 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu Nils II G2 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu Nils II G2 ENERGO PLUS

Projekt domu Mini 2 G1

Ten niewielki dom jest przytulny i wygodny dzięki funkcjonalnie zaprojektowanemu wnętrzu. Wyraźny podział na strefy zapewnia komfort mieszkańcom, a drugi taras na dachu garażu, do którego mamy dostęp z sypialni, oferuje wspaniałe warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Wizualizacja projektu domu Mini 2 G1 Wizualizacja projektu domu Mini 2 G1

Zobacz projekt domu Mini 2 G1

Projekt domu EX 18 G2 ENERGO PLUS

Jest to przestronny dom, który zapewni domownikom maksimum komfortu.  Energooszczędny charakter, harmonia i doskonała funkcjonalność. Duże przeszklenia wspaniale doświetlają wnętrze i otwierają dom na otaczający ogród. Dużym atutem domu jest sypialnia na parterze z własną łazienką i garderobą oraz antresola, z której możemy dostać się na taras nad garażem.

Wizualizacja projektu domu EX 18 G2 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu EX 18 G2 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu EX 18 G2 ENERGO PLUS

Projekt domu Edgar II G2 ENERGO PLUS

Nowoczesna forma tego domu idzie w parze z energooszczędnością. Projekt ma wyraźny podział na strefy użytkowe – dzienną  która jest przestronna, otwarta i harmonijnie łączy się z tarasem oraz zaciszną, nocną na poddaszu.  Na uwagę zasługuje wykusz w sypialni, ,z którego dostaniemy się na taras zlokalizowany we frontowej części budynku nad garażem.

Zobacz projekt domu Edgar II G2 ENERGO PLUS Zobacz projekt domu Edgar II G2 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu Edgar II G2 ENERGO PLUS


Zobacz również:

 • 5 nowoczesnych domów z płaskim dachem

  Piętrowe domy-kostki przeżywają obecnie swój renesans. Nowoczesne, energooszczędne, z szerokimi przeszkleniami idealnie wpasowują się w miejski krajobraz, a dzięki swojej kompaktowej formie z powodzeniem odnajdą się na [...]

  Więcej
 • Zobacz domy, które wybudujesz w cenie mieszkania

  Tanie w budowie, ekonomiczne w utrzymaniu, a do tego bardzo ciepłe i przytulne – właśnie takie projekty domów przygotowaliśmy dla Was w naszym nowym, elektronicznym katalogu, który możecie już przeglądać online. W [...]

  Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia