Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Zbigniew G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2013

Opis:

Obok realizacji Zbigniewa G2 nie można przejść obojętnie – uwagę przechodniów przyciąga falista linia okapu, atrakcyjna bryła i pięknie rozrzeźbiony dach. To dom zaprojektowany z myślą o rodzinie poszukującej finezyjnej i niepowtarzalnej architektury.

Inwestorom zależało, aby wygląd zewnętrzny domu nie odbiegał od zamysłu autora, w związku z czym ograniczyli się tylko do niezbędnych zmian, modyfikacji uległa m.in. wielkość i lokalizacja stolarki okiennej. Właściciele domu zachowali niezbędny umiar między architekturą a wykończeniem domu i na elewacji zastosowali subtelną grę barw – biel tynku została delikatnie podkreślona drewnianymi detalami oraz jasną cegłą klinkierową, z której wykonano cokół, narożniki i przypory. Dach wykończono dachówką karpiówką w brązowym kolorze.

We wnętrzu czekają na domowników przestronne i komfortowo urządzone pomieszczenia, które dzięki szerokim przeszkleniom, wypełnione są słońcem i dobrą energią. Na zadaszonym tarasie zaplanowano atrakcyjną strefę rekreacyjną, która od wiosny do późnej jesieni, pełni rolę wspaniałego salonu na świeżym powietrzu. Dom otacza zadbany ogród z pięknie wytyczonymi ścieżkami i podjazdem wykonanym z wielobarwnej kostki brukowej. 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia