Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Seweryna G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2014

Opis:

Seweryna G2 to wyjątkowy, rodzinny dom, którego niepowtarzalny charakter zauroczył wielu inwestorów. Projekt wyróżnia się oryginalną formą z pięknym, rozrzeźbionym dachem, w którym dominują charakterystyczne wole oka. Elewację zdobi udane połączenie ciepłych barw, zaakcentowane kamiennymi i drewnianymi detalami.

Inwestorom zależało na zachowaniu oryginalnego stylu budynku, dlatego zmiany w projekcie ograniczono do niezbędnego minimum. W trosce o wygodę i codzienny komfort wyraźnie rozgraniczono podział stref użytkowych. Serce domu stanowi przestronny salon połączony z jadalnią, z którego rozciąga się kojący oczy widok na malowniczy, górski krajobraz. W kuchni z praktyczną wyspą dominuje połączenie jasnych energetycznych barw, które sprawia, że nawet podczas tęgich mrozów pomieszczenie kipi wiosenną energią. Duże przeszklone powierzchnie sprawiają, że do wnętrza swobodnie wnika światło dnia, budujące jasny klimat i przytulną atmosferę. Na uwagę zasługują stylowe schody wykonane z połączenia szkła i drewna, które przenoszą domowników w objęcia intymnej strefy nocnej zlokalizowanej na poddaszu. W części ogrodowej rozciąga się wspaniały zadaszony taras z zewnętrznym kominkiem – idealne miejsce do wyciszonego wypoczynku lub organizowania letnich spotkań w gronie rodziny i znajomych. Seweryna G2 to komfort rodzinnych przestrzeni ubranych w bardzo atrakcyjną szatę. 

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia