Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Salma G1

  • Lokalizacja  
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2011

Opis:

Salma G1 to dom zaprojektowany z myślą o rodzinie ceniącej tradycyjną architekturę oraz otwarte i słoneczne wnętrza. W atrakcyjną bryłę budynku zgrabnie wkomponowano jednostanowiskowy garaż. Dach, ozdobiony lukarnami i balkonami ze stylową balustradą, nadaje całości wdzięku i unikatowego uroku.

Dom został zbudowany na działce ze spadkiem – w bocznej i tylnej części budynku zastosowano mur oporowy, który pozwala na zachowanie jednolitego poziomu. Nad fragmentem tarasu inwestor zaplanował częściowe zadaszenie, które pozwala cieszyć się komfortowym wypoczynkiem na łonie natury, nawet podczas deszczowej pogody. Elewacja zachwyca subtelną prostotą formy – jasny tynk harmonijnie komponuje się z surową urodą kamienia i tradycyjnym kolorem dachu.

Dzięki dużej liczbie przeszkleń do wnętrza domu swobodnie przenika światło, napełniając pomieszczenia dobrą, naturalną energią. Elastyczny układ funkcjonalny pozwala w pełni wykorzystać możliwości domu. Odseparowana strefa nocna na poddaszu umożliwia spokojny wypoczynek, nawet jeśli na parterze wciąż tętni rytm dnia. Ten dom w pełni zaspokoi potrzeby inwestorów szukających komfortowych przestrzeni ubranych w tradycyjną szatę. 

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia