Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Marysia G1

  • Lokalizacja Republika Czeska
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji  

Opis:

Marysia G1 to udany dialog tradycji z nowoczesnością. Bryła budynku jest urozmaicona efektownymi lukarnami, a biel elewacji atrakcyjnie kontrastuje z ciemnym dachem i elementami klinkieru. Prezentowana realizacja projektu powstała w Republice Czeskiej. 

Marysia G1 to dom zaprojektowany z myślą o rodzinie, która chce mieszkać przytulnie i komfortowo. Funkcjonalnie zorganizowany układ pomieszczeń gwarantuje domownikom codzienną wygodę. Parter charakteryzuje się dużą, otwartą przestrzenią dzienną, którą tworzy dobrze doświetlony dzięki szerokim przeszkleniom salon z kominkiem, strefa jadalna i otwarta kuchnia. Na parterze znajduje się także gabinet, łazienka, garaż z przestrzenią komunikacyjną oraz wiatrołap. Schody prowadzące na poddasze oddzielają salon od holu – istnieje możliwość wybudowania lekkiej ścianki wzdłuż schodów w celu oddzielenia stref. Druga kondygnacja została podzielona na trzy pomieszczenia z przeznaczeniem na sypialnie, przestronną łazienkę oraz schowek, który może służyć za wygodną garderobę.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia