Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Margaret G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor  
  • Data realizacji  

Opis:

Prezentowana realizacja projektu domu Margaret G2 z Nowogardu, nagrodzona w FOTOkonkursie „Najpiękniejszy dom – mój dom” w 2014 roku, zachwyca nowoczesną formą i modną kompozycją elewacji. 

O projekcie

Duże, narożne okna nadają wnętrzu słoneczny charakter. Dużą zaletą domu jest przestronna jadalnia oraz wygodna kuchnia zachwycająca swoją funkcjonalnością. Atrakcyjną częścią jest także przytulny salon z kominkiem. Strefę nocną tworzą dwa pokoje, dwie wygodne łazienki oraz komfortowa sypialnia z wyjściem na taras. Zwolennicy bliskiego sąsiedztwa przyrody docenią ciekawie zaprojektowany taras, który kreuje czarujące połączenie domu z ogrodem. Elegancki charakter Margaret G2 podkreśla ciepłe drewno zastosowane na elewacji. Istnieje możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkalne.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia