Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Lote G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji  

Opis:

Dom Lote G2 to nowoczesność, funkcjonalność i przytulny komfort w jednym. Projekt oferuje świetnie zorganizowaną przestrzeń parteru, a dodatkowo poddasze do późniejszej adaptacji, na którym w przyszłości można urządzić np. osobne pokoje dla dzieci lub zaciszną sypialnię rodziców z własną łazienką i garderobą. Jedną z najatrakcyjniejszych części domu jest piękna kuchnia z dużym oknem, w jej bliskim sąsiedztwie znajduje się rodzinna jadalnia. Dom ma optymalnie rozplanowane przeszklenia a pomieszczenia są przestronne i słoneczne. W prezentowanej realizacji właściciele postawili na sprawdzone rozwiązania, elegancję oraz subtelne detale. Zobacz zdjęcia.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia