Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Liv 3 G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji  

Opis:

Liv 3 G2

Dom Liv 3 G2 to ponad 130 m² świetnie zorganizowanej przestrzeni. Projekt idealnie łączy modny wygląd zewnętrzny z funkcjonalnością i energooszczędnym charakterem.

O projekcie

Dom Liv 3 G2 to rodzinny azyl, który emanuje spokojem i zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy komfort cieplny i użytkowy. Projekt wyposażono w optymalną ilość przeszkleń, które dodają formie lekkości, zdobią fasadę budynku, a przede wszystkim zapewniają domownikom odpowiednią porcję naturalnego światła oraz piękny widok na ogród. We wnętrzu domu Liv 3 G2 doskonale będą się czują osoby ceniące jasne, przytulne pomieszczenia i lubiące spędzać czas w gronie najbliższych. Komfortowa strefa dzienna oferuje domownikom pełną swobodę codziennego funkcjonowania. Reprezentacyjny salon stanowi centrum życia rodzinnego i towarzyskiego, w którym mieszkańcy odpoczywają i spotykają się z przyjaciółmi.

Realizacja

Prezentowana realizacja domu Liv 3 G2 powstawała w latach 2012-2015. Dom został wybudowany na działce położonej w lesie. Inwestorom zależało na zachowaniu oryginalnej, zgrabnej formy budynku, dlatego zmiany zostały ograniczone do minimum. Zlikwidowano wąskie boczne przeszklenia w jadalni i salonie oraz niewielkie okienko w spiżarni. Przestrzeń spiżarni została włączona do kuchni otwartej na salon i jadalnię. W największej sypialni właściciele usunęli ściankę działową, a w miejscu garderoby pojawiła się duża szafa. Ponadto zmieniono bieg schodów. W pomieszczeniach strefy dziennej zaplanowano ogrzewanie podłogowe. Z elewacji zniknęła okładzina drewniana, w miejscu której pojawiły się modne szare pasy. 

Kliknij i zobacz dziennik budowy właścicieli domu Liv 3 G2

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia