Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Kornelia G1

  • Lokalizacja  
  • Inwestor  
  • Data realizacji  

Opis:

Kornelia G1 to dom, w którym ponadczasowa elegancja spoytka się z funkcjonalną wygodą i przytulną aurą. Projekt zachwyca idealnymi proporcjami oraz wspaniałym, częściowo zadaszonym tarasem.


Realizacja

Realizacja domu zachwyca pięknym i starannym wykonaniem. Inwestorzy wykonali niewiele zmian w stosunku do oryginalnego projektu – zamontowali kilka okien połaciowych w celu oświetlenia poddasza oraz zrezygnowali z zewnętrznego kominka na tarasie. Elewacja została ubrana w piękne, stonowane barwy – jasny tynk przepleciono z subtelnymi szarościami. W ten ponadczasowy kolor ubrano także rozrzeźbiony dach z charakterystyczną falistą linią, która podkreśla unikalny charakter domu i nadaje mu niepowtarzalny styl.

 

Atuty projektu okiem architekta:

  • unikalny styl architektury
  • poddasze z możliwością późniejszej adaptacji
  • kuchnia z praktyczną spiżarnią
  • czytelny podział funkcjonalny
  • reprezentacyjny salon z kominkiem otwarty na zieleń ogrodu
  • duża ilość okien – słoneczne wnętrze
  • zadaszony taras – letni salon

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia