Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Kazimierz

  • Lokalizacja okolice Warszawy
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2005

Opis:

„Kazimierz” to duża, reprezentacyjna rezydencja o powierzchni użytkowej ponad 260 m2, przykuwająca uwagę nowoczesnością formy i ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Swoją nietypową i oryginalną formę zawdzięcza przede wszystkim rozrzeźbionemu dachowi oraz grubym drewnianym elementom konstrukcji. Pięknie prezentują się starannie dopracowane detale projektu. W przedstawianej realizacji został doprojektowany daszek, który połączył garaż z domem. Strefę dzienną stanowi bardzo duża kuchnia, jadalnia, pokój dzienny i biblioteka. Ciepłą domową atmosferę zapewnia masywny kominek, który usytuowano pomiędzy pokojem dziennym a jadalnią. Strefa nocna na poddaszu to sypialnia z garderobą, dwa pokoje i łazienka. Także na poddaszu znajdują się schody prowadzące na antresolę, której powierzchnia wynosi ok. 16 m2. Prezentowana realizacja powstała w okolicach Warszawy. Charakterystyczny zadaszony taras, przeszklenia salonu oraz faliste linie dachu znakomicie wkomponowują dom w duży, przepięknie zaplanowany ogród.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia