Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Karolinka G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor  
  • Data realizacji  

Opis:

Karolinka G2 znakomicie odnajdzie się zarówno w otoczeniu architektury tradycyjnej, wiejskiej, jak i w miejskiej zabudowie. Zwartą, klasyczną bryłę urozmaica wykusz od strony elewacji ogrodowej

O projekcie

Spojrzenie przyciąga interesująco zarysowany dach i front budynku. Zwartą, klasyczną bryłę urozmaica wykusz od strony elewacji ogrodowej. Duże przeszklenia wprowadzające światło dzienne do wnętrza spodobają się wszystkim, którzy lubią jasne pokoje. Parter to strefa dzienna, na którą składa się obszerny salon z kominkiem, jadalnia w efektownym wykuszu, wygodna kuchnia, toaleta i pomieszczenie gospodarcze dostępne również z garażu. Strefa nocna znajduje się na poddaszu. Są tu trzy sypialnie, których usytuowanie na piętrze daje możliwość wypoczynku nawet w ciągu dnia, kiedy na parterze toczy się codzienne życie. Ważnymi pomieszczeniami na poddaszu są duża łazienka oraz strych. Dom charakteryzuje się prostą konstrukcją i przemyślanym pod względem kosztów realizacji doborem materiałów.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia