Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Jakub G2

  • Lokalizacja  
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2013

Opis:

Obok realizacji Jakuba G2 nie można przejść obojętnie – wzrok przechodniów przyciąga przede wszystkim niestandardowa bryła budynku z finezyjnie złamanym dachem. Unikalny charakter domu podkreślają także oryginalne detale architektoniczne m.in. falista linia dachu, zaokrąglone okna oraz atrakcyjne przypory. Elewacja została wykończona w duchu surowej elegancji – ascetyczna biel tynku znakomicie komponuje się z surową urodą kamienia, ciemną glazurowaną dachówką oraz drewnianą stolarką okienną w odcieniu czekoladowym.

Wewnątrz czekają na mieszkańców przestronne i pomysłowo zaaranżowane wnętrza. Dzięki szerokim przeszkleniom strefa dzienna jest wypełniona imponującą porcją naturalnego światłą, a pomieszczenia zyskują świetlisty charakter. Na uwagę zasługuje także dopracowany w każdym szczególe ogród z estetycznie wytyczonymi podjazdami. Właściciele domu zadbali o niepowtarzalny klimat miejsca oraz zagwarantowali kuszącą atmosferę ciepła i swobody.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia