Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Irma II

  • Lokalizacja okolice Bydgoszczy
  • Inwestor Inwestor prywatny
  • Data realizacji 2008

Opis:

„Irma II” to jeden z najpopularniejszych projektów Pracowni. Jedną z jego największych zalet jest możliwość stosunkowo prostego przeprojektowania wnętrza zgodnie z wymogami przyszłych użytkowników. W prezentowanej realizacji, która powstała w okolicach Bydgoszczy, zmiany wnętrza nie są zbyt duże (doprojektowano spiżarnię kosztem powierzchni kuchni), zmianie natomiast uległ kształt budynku. Garaż powiększono do dwustanowiskowego, dwa okna kuchenne zamieniono na jedno duże oraz zwiększono kąt nachylenia dachu, dzięki czemu powiększyła się powierzchnia użytkowa poddasza.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia