Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Henryk G1

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2013

Opis:

Henryk G1 to wspaniała rezydencja, która przykuwa uwagę finezyjną formą i niepowtarzalnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wyjątkowy charakter domu został zaakcentowany przez falistą linię dachu, zaokrągloną stolarkę okienną i piękne wole oko. Inwestorom zależało, aby gotowy dom nie odbiegał od koncepcji autora, dlatego, poza rezygnacją z ogrodu zimowego, nie wprowadzili w projekcie większych zmian. 

Właściciele zdecydowali się na elewację utrzymaną w barwach natury – jasny tynk pięknie komponuje się z drewnianymi detalami, klinkierowym kominem i czekoladowym dachem wykonanym z drobnej dachówki karpiówki. Wnętrze zachwyca szerokimi przestrzeniami i ergonomicznym układem funkcjonalnym. Duże przeszklenia otwierają pomieszczenia na zieleń ogrodu i zapraszają do pomieszczeń jasną, dobrą energię. Wspaniały zadaszony taras zachęca do radosnych spotkań w gronie rodziny i znajomych.

 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia