Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Celinka

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2014

Opis:

Realizacja domu Celinka przykuwa uwagę klasyczną formą i bijącą z wnętrza atmosferą przytulnej wygody. Elewację ubrano w ciepłe barwy – słoneczny odcień tynku pięknie komponuje się z czerwona dachówką, a drewniane detale podkreślają związek domu z otaczającą naturą. 


Inwestorzy wykonali kilka drobnych zmian w projekcie, m.in. zrezygnowali z opasek okiennych, odwrócili bieg schodów, zastosowali podbitkę poziomą oraz jętkę na elewacji. Strefa wejściowa została wyraźnie wyodrębniona – zmieniono kąt nachylenia zadaszenia, zastosowano wyższy murek i dekoracyjne słupy. Drzwi do kotłowni zostały przeniesione na elewację ogrodową.

Elastyczny podział stref pozwolił na praktyczne i komfortowe zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni. Życie rodzinne skupia się w salonie połączonym z jadalnią i kuchnią. Brak sztucznych barier między tymi pomieszczeniami funkcjonalnie powiększa przestrzeń oraz pozwala słońcu dotrzeć do najodleglejszych zakamarków domu. Jasny gabinet doskonale sprawdza się podczas wyciszonej pracy w domowym zaciszu. Celinka to dom, który z pewnością docenią wielbiciele oszczędnej formy, tradycyjnej architektury i dopracowanych rozwiązań projektowych. 

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia