Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Bogusia

  • Lokalizacja Polska
  • Inwestor prywatny
  • Data realizacji  

Opis:

Bogusia to zgrabny dom dla niewielkiej rodziny, który świetnie sprawdzi się również jako dom letniskowy. Dzięki prostej konstrukcji budynek jest szybki i tani w budowie, a także ekonomiczny w późniejszej eksploatacji. 


O projekcie

Bogusia to dom pełen subtelnego uroku, który jest doskonałą alternatywą dla mieszkania w mieście. Mimo niewielkiej powierzchni, wnętrze cieszy mieszkańców funkcjonalną wygodą oraz atmosferą ciepła i swobody. Parter to królestwo strefy dziennej, w której poza kuchnią i salonem znajduje się również praktyczny gabinet. Na poddaszu zaplanowano część nocną z trzema przytulnymi sypialniami i niewielką łazienką. Wspaniałym uzupełnieniem domu jest duży taras, rozciągający się tuż za oknem salonu – to tutaj w pogodne dni najchętniej wypoczywają domownicy.

Realizacja

Bogusię zdobi kapitalna elewacja w całości wykonana z szarego kamienia, który uatrakcyjnia budynek, jednocześnie wyróżniając go na tle innych domów. Inwestorzy zdecydowali się na doprojektowanie piwnicy, dzięki czemu wnętrze stało się bardziej funkcjonalne. Zmieniono również wielkość i lokalizację okien. Do jednego z boków dobudowano lekką, drewnianą wiatę garażową, która zabezpiecza samochód przed opadami atmosferycznymi.  

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia