Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Anabela

  • Lokalizacja Śląskie
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2014

Opis:

Realizacja projektu Anabela to połączenie ekonomicznej formy z nowoczesnym designem. Na elewacji króluje czysta, ascetyczna elegancja – szlachetna mikstura bieli i szarości została podkreślona grafitową dachówką. Dzięki perfekcyjnemu rozplanowaniu pomieszczeń, na niewielkiej przestrzeni jednej kondygnacji udało się zmieścić wygodną strefę dzienną i przytulną, wyciszoną część nocną.

Inwestorzy wykonali kilka drobnych zmian w projekcie – zmodyfikowali kształt i lokalizację stolarki okiennej, rezygnowali ze świetlików tunelowych, a także z zadaszeń nad wejściem i balkonem. Zlikwidowano także ścianę działową między kuchnią i salonem, dzięki czemu wnętrza uzyskały przestronny charakter. W sercu domu ulokowano nastrojowy kominek, który skupia wokół siebie życie rodzinne i towarzyskie.

Wnętrza zostały urządzone w duchu nowoczesnego minimalizmu przełamanego mocnymi akcentami. Właściciele nie bali się żywych kolorów, które wypełniły dom radosną i życiodajną energią. Dzięki szerokim przeszkleniom do wnętrza przedostaje się naturalne światło, które eksponuje wybrane detale i pozytywnie wpływa na samopoczucie domowników. Niepowtarzalny urok Anabeli sprawia, że dom z gracją wpisze się w każdy krajobraz.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia