Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Aga G1

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2014

Opis:

Aga G1 to propozycja dla inwestorów ceniących klasyczną architekturę i tradycyjne, sprawdzone rozwiązania. Prosta bryłę budynku wzbogaca wykusz, w którym zaplanowano doskonale doświetloną jadalnię. Komfortowy układ funkcjonalny został wyraźnie podzielony na strefy użytkowe – rodziną i pełną życia część dzienną ulokowano na parterze, natomiast intymną, wyciszoną strefę nocną – na poddaszu. Wnętrza wyróżnia zastosowanie mocnych, zdecydowanych kolorów, które ożywiają przestrzeń i napełniają ją pozytywna energią. Dekoracje zostały zainspirowane kulturą dalekiej Japonii, dzięki czemu, w chwili wytchnienia, przenoszą myśli domowników w kojąca atmosferę Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dostosowanie domu do indywidualnych potrzeb domowników wymagało wykonania kilku istotnych zmian w projekcie gotowym. Właścicielom zależało na ulokowaniu pokoju dziecięcego na parterze – w tym celu zrezygnowali z garażu, a w jego miejscu zaplanowali słoneczny i przestronny pokój dla najmłodszych. Kuchnia została powiększona i częściowo zamknięta. Na parterze udało się zmieścić niewielką łazienkę. Ścianka kolankowa została podwyższona, co pozwoliło uzyskać większą powierzchnię na poddaszu oraz jasne pokoje, wyróżniające się ustawnością i swobodą aranżacji. Modyfikacji uległa także liczba, wielkość i lokalizacja otworów okiennych. Zmieniono również kształt i formę zadaszenia nad wejściem do budynku. 

 

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia