Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Adela G1

  • Lokalizacja  
  • Inwestor Prywatny
  • Data realizacji 2012

Opis:

Adela G1 to przytulny dom parterowy z poddaszem użytkowym i z garażem jednostanowiskowym. Budynek stanowi zgrabne połączenie atrakcyjnej formy i finezyjnego wykończenia. Wyjątkowy charakter domu podkreślają funkcjonalne lukarny i urocze wole oko nad garażem. Na elewacji zastosowano ciekawą kompozycję materiałów – jasny tynk z waniliowymi akcentami zgrabnie kontrastuje z chłodną urodą kamienia. Całości dopełnia piękna dachówka w tradycyjnym kolorze.  

Wnętrza skrywają funkcjonalny podział na strefę dzienną na parterze i intymną wyciszoną część nocną na poddaszu. Na uwagę zasługuje także aranżacja terenu wokół domu – piękny podjazd, zadbana zieleń, sielankowa studzienka i huśtawka ogrodowa stanowiąca idealne miejsce do zacisznego wypoczynku z dobrą książką lub filiżanką kawy.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia