Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Realizacja: Adela

  • Lokalizacja okolice Oleśnicy
  • Inwestor  
  • Data realizacji 2006

Opis:

"Adela" wyróżnia się stromym, kopertowym dachem z lukarnami i pięknym "wolim okiem" zaplanowanym nad garażem. Właściciele prezentowanej realizacji, która powstała w okolicach Oleśnicy, niedaleko Wrocławia, wyjątkowo starannie zadbali o drewnianą stolarkę okienną i nowoczesne ogrzewanie, wnętrza zaś samodzielnie zaprojektowała pani domu, z czego niezmiernie dumny jest jej mąż. Cały parter stanowi wyjątkowo funkcjonalnie zaplanowaną strefę dzienną. Nad wejściem do domu, na poddaszu, znajduje się balkon dostępny z przestronnej sypialni rodziców z dużą garderobą. W strefie nocnej poddasza zaplanowano także łazienkę i dwie odrębne sypialnie. Tuż przy przytulnym pokoju nad garażem, w którym rodzina lubi spędzać wieczory, wygospodarowano miejsce na niewielką pralnio-suszarnię. W stosunku do oryginalnego projektu wprowadzono niewiele zmian: zwiększono liczbę okien połaciowych, podniesiono ściankę kolankową, a garaż zmieniono z jedno- na dwustanowiskowy. Dzięki dużym przeszkleniom w salonie mieszkańcy i ich goście mają doskonały widok na piękny, wypielęgnowany ogród.

Zobacz projekty związane z tą realizacją:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia