Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów z garażem dwustanowiskowym

Dom z garażem dwustanowiskowym

Projekty domów z garażem dwustanowiskowym to kolekcja bardzo popularna wśród inwestorów. Oferta zawiera zarówno budynki w stylu tradycyjnym jak i nowoczesnym, które zostały przygotowane przez naszych doświadczonych architektów w trosce o najwyższy komfort przyszłych mieszkańców. Wśród projektów domów z garażem dwustanowiskowym dostępne są wersje z garażem znajdującym się tuż obok budynku lub wkomponowanym w jego bryłę. Gotowe propozycje można wybrać spośród wszystkich kategorii (domy parterowe, z poddaszem a także piętrowe). Garaż na 2 auta znajdujący się w bryle budynku ma wiele zalet. Sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy dysponujemy wąską lub nietypową działką. Uzyskana w ten sposób przestrzeń daje możliwość urządzenia na posesji przydomowego ogrodu lub zaranżowanie małego placu zabaw dla dzieci. Garaż zespolony z domem to przede wszystkim niższe koszty budowy (co najmniej jedna wspólna ściana i wspólny dach). Dodatkową zaletą jest prosty dostęp ze strefy garażowej do mieszkalnej, co inwestorzy doceniają szczególnie w zimniejsze, pełne opadów dni oraz podczas przenoszenia zakupów z samochodu bezpośrednio do kuchni i spiżarni. Przygotowując projekty z tej kolekcji dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z nich miał odpowiednią izolację oraz wentylację, dzięki czemu nasze domy z garażem dwustanowiskowy zapewniają doskonałą funkcjonalność i codzienną wygodę na najwyższy poziomie.

Dom z garażem dwustanowiskowym – świetny wybór dla zmotoryzowanej rodziny! Zabudowane miejsce postojowe na dwa samochody osobowe z przejściem bezpośrednio do części mieszkalnej to duża wygoda i codzienny komfort użytkowy, zwłaszcza podczas przenoszenia zakupów. W tej kolekcji są dostępne propozycje budynków o dowolnym kształcie dachu (m.in. płaskie, dwuspadowe, czterospadowe, z kątem nachylenia 30 stopni) dzięki czemu każdy inwestor może odpowiednio dopasować projekt do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub lokalnych warunków zabudowy. Gdy inwestor posiada małą działkę, optymalnym rozwiązaniem będzie decyzja o zakupie projektu domu z garażem dwustanowiskowym znajdującym się w jego bryle, natomiast w przypadku szerokiej działki można spokojnie zdecydować się na dom, którego garaż dwustanowiskowy jest z boku budynku, bądź tuż przed nim. Jeśli rodzina posiada tylko jedno auto to większy garaż zawsze może posłużyć jako dodatkowa przestrzeń magazynowa, mini-warsztat lub składzik na ogrodowe sprzęty i akcesoria. Interesującym rozwiązaniem są domy z poddaszem, których garaż na pierwszy rzut oka wygląda tak, jakby był dostawiony obok. Jeśli okolica jest malownicza to warto rozważyć dom z garażem dwustanowiskowym, nad którym jest taras, z którego rozpościera się wspaniały widok na panoramę lokalnego krajobrazu.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia