Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Tanie projekty domów

Tanie projekty domów

Tanie projekty domów – różnorodne propozycje z perfekcyjnie rozplanowanym układem pomieszczeń i pakietem sprawdzonych rozwiązań funkcjonalnych. Idealny wybór dla wszystkich, którzy marzą o domu, który będzie nie tylko piękny, ale również ekonomiczny w budowie i późniejszym utrzymaniu. Nasze projekty tanich domów udowadniają, że nawet przy ograniczonym budżecie można mieszkać wygodnie i stylowo. Wszystkie projekty z serii wyróżniają się oszczędną formą, prostą konstrukcją i brakiem zbędnych detali (wykuszy, lukarn, rzeźbień dachu), dzięki czemu są szybkie i niedrogie w realizacji. W kolekcji znajdują się tanie domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji, w tym opcje z garażem lub bez. Warto pamiętać, że wydatki związane z budową domu można ograniczyć na każdym etapie – od energooszczędnej architektury budynku, poprzez właściwe usytuowanie domu na działce, skuteczną izolację, aż po odpowiedni zestaw instalacji. Nasza dedykowana kolekcja tanich projektów to klucz do ekonomicznej budowy!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia