Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów tradycyjnych piętrowych

Projekt domu tradycyjnego piętrowego

Projekty domów tradycyjnych piętrowych to propozycje dla inwestorów, którzy cenią klasyczną stylistykę i przestronne wnętrza z czytelnym podziałem funkcjonalnym. To także świetne rozwiązanie dla rodzin wielopokoleniowych, które chcą mieszkać razem – dom piętrowy można łatwo i ciekawie podzielić, zapewniając maksimum prywatności i wygody. Plusem jest również reprezentacyjny charakter i atrakcyjna bryła, którą można wzbogacić o dekoracyjne balkony i tarasy. Projekty domów tradycyjnych piętrowych szczególnie przypadną do gustu inwestorom ceniącym przestrzeń i funkcjonalność.

Projekt domu tradycyjnego wyróżnia się detalami architektonicznymi urozmaicającymi budynek i stonowaną kolorystyką elewacji. Zastosowanie lukarn, zadaszeń wspartych na kolumnach i rozrzeźbienie dachu nawiązuje do tradycji dworków. Przywiązanie do wykończenia elewacji tynkiem w jasnych, spokojnych barwach równoważy dynamikę bryły. Ciekawy efekt i szerokie możliwości estetyczne daje wykorzystanie cegieł klinkierowych. Rekomendowany przez naszą pracownię producent (szczegóły na stronach projektowych) ma w swojej ofercie bogatą paletę także w stylu tradycyjnym. Wybór konkretnego typu cegły (rustykalny, uniwersalny, minimalistyczny, efekt naturalnych wyżłobień) sprawia, że można go dopasować do budownictwa charakterystycznego dla danego regionu. Zadbaliśmy o funkcjonalny rozkład wnętrz, w tym atrakcyjne przestrzenie wypoczynkowe, które stanowią świetne miejsce na oderwanie się od szarej codzienności. Spędzając czas w pokoju dziennym można beztrosko zatopić się w lekturze ulubionej książki, zjeść wieczorową porą romantyczną kolację przy kominku lub urządzić imieninową imprezę dla rodziny i przyjaciół. W projektach o odpowiedniej powierzchni użytkowej możliwe jest urządzenie domowego spa, siłowni czy sauny. Tworzymy znakomite połączenia nowoczesności z tradycyjnym budownictwem. Nie zabrakło zatem rozwiązań instalacyjnych i technologicznych, które każdemu tradycyjnemu projektowi zapewnią znakomite parametry cieplne. Projekt domu tradycyjnego ze względu na ponadczasowy charakter będzie z pewnością często wybierany przez inwestorów jeszcze przez wiele lat.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia