Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów parterowych z garażem

Projekt domu parterowego z garażem

Projekty domów parterowych z garażem to hity naszej kolekcji. Ich ogromną zaletą jest brak schodów oraz swobodny dostęp do ogrodu. W ofercie znajdują się propozycje w stylu tradycyjnym i nowoczesnym, które zaprojektowaliśmy w trosce o codzienną wygodę i ekonomiczną eksploatację w przyszłości. Zadbaliśmy o ergonomiczny i przytulny układ funkcjonalny oraz optymalne doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Nie zapomnieliśmy o stworzeniu komfortowej przestrzeni wypoczynkowej – atrakcyjną częścią projektów z serii są przestronne tarasy, które od wiosny do późnej jesieni tworzą wymarzoną oazę relaksu na świeżym powietrzu. Wśród naszych domów parterowych znajdują się projekty z garażem jednostanowiskowym, z garażem na dwa samochody, z garażem od frontu lub z boku budynku. Szeroki wachlarz wersji do wyboru!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia