Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

  • Nagroda w plebiscycie Osiedle 25-lecia

    Inwestycja „Rezydencja Dąbie SILVER” zaprojektowana przez STUDIO Artura Wójciaka wzięła udział w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Osiedle 25-lecia w kategorii „Osiedle które zachwyca” i zajęła wysokie IV [...]

    Więcej
  • Internauci wybrali najlepsze budynki w Polsce

    Użytkownicy największego forum internetowego poświęconego architekturze - Skyscrapercity.com – ogłosili już po raz 10 ranking najpiękniejszych budynków w Polsce. Apartamenty Marina II zajęły 9 miejsce!

    Więcej

Archipelag nagrodzony Orłem Polskiego Budownictwa

W 2008 roku podczas Wielkiej Gali Samorządu i Biznesu w Warszawie uroczyście ogłoszono wyniki II edycji konkursu "Orły Polskiego Budownictwa", organizowanego przez Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza oraz Europę 2000 Consulting Sp. z o.o..  Pracowni Projektowej ARCHIPELAG zostało przyznane II miejsce w kategorii Biura Architektoniczne, Projektowe i Geodezyjne.

O konkursie

Ponad 80 przedsiębiorstw z branży budowlanej stanęło w tym roku do rywalizacji. Celem konkursu było wyłonienie i promocja przedsiębiorstw budowlanych, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne, w pełni zaspokajające potrzeby współczesnych konsumentów. 

Nagrody i nagrodzeni

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG zajęła II miejsce w kategorii Biura Architektoniczne, Projektowe i Geodezyjne. Zwycięzcom wręczono złote, srebrne i brązowe statuetki w poszczególnych kategoriach, a także dyplomy dla wyróżnionych uczestników.

Statuetkę i tytuł "Człowiek Przyjazny Przedsiębiorcom" Kapituła przyznała Panu Wicepremierowi, Ministrowi Gospodarki Waldemarowi Pawlakowi, za zaangażowanie i dobrą współpracę ze środowiskiem przedsiębiorców oraz wspieranie innowacyjności i wynalazczości. Drugą statuetkę i ten sam tytuł Członkowie Kapituły przyznali Panu Zygmuntowi Solorzowi-Żakowi Przewodniczącemu Rady Nadzorczej Telewizji Polsat S.A.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia