Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nasze projekty i porady w nowym numerze miesięcznika „Budujemy dom”

Zapraszamy do lektury wrześniowego wydania magazynu „Budujemy dom”, w którym znajdziecie nasze projekty i porady naszego architekta. 

Ciepły i cichy dom

Wrześniowy numer miesięcznika „Budujemy dom” to kompendium wiedzy na temat termoizolacji i akustyki. Na łamach bieżącego wydania znajdziecie porady naszego architekta Mariusza Jaworskiego, który w jasny i zwięzły sposób wyjaśnia, w jakich miejscach domu najtrudniej osiągnąć szczelność powietrzną budynku. W części projektowej dumnie prezentują się dwa nasze domy – Astrid (mała) G2 z poddaszem użytkowym i dachem czterospadowym oraz Marisa III G1 ENERGO – dom z poddaszem użytkowym o klasycznej bryle i dwuspadowym dachu. W numerze również zaproszenie do lektury naszego ostatniego e-katalogu „ARCHIEPLAG domy z tarasem”. 

Astrid (mała) G2

Astrid (mała) G2 to kondensacja funkcjonalności w nowoczesnym wydaniu. Atrakcyjna i pełna wdzięku forma znakomicie prezentuje się w bieli i szarościach, które dla estetycznego efektu wzbogacono dekoracyjnym kamieniem i naturalną urodą drewna. Układ pomieszczeń zaplanowano tak, aby zapewnić domownikom maksimum prywatności oraz jak największy dostęp do światła słonecznego.

Marisa III G1 ENERGO

Marisa III G1 ENERGO to dom zaprojektowany dla rodziny, która chce mieszkać przytulnie, wygodnie i w harmonii z naturą. Zgrabna forma budynku, ubrana w atrakcyjną elewację, prezentuje się stylowo i nowocześnie. Wnętrze domu jest optymalnie doświetlone i otwarte na ogród. Duże przeszklenie salonu poszerza strefę wypoczynkową o przestrzeń tarasu, który w letnie dni staje się ulubionym miejscem spotkań wszystkich domowników.  

Masz pytania? Napisz | Zadzwoń!

tel. 71 798 38 00

mail: biuro@archipelag.pl

  • ARCHIPELAG w majowym „Budujemy Dom”

    W majowym numerze magazynu „Budujemy Dom” znajdziecie informacje o bezpłatnej aplikacji mobiDOM, która jest kompleksowym przewodnikiem dla inwestorów budujących dom. W numerze ponadto: porady naszej architekt Małgorzaty [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia