Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Tori III (wersja 3)

Planujemy z żoną przenieść się z miasta na wieś. Zbliżamy się do wieku emetytalnego, dalatego też wystarczy nam mały domek. Spośród wielu przeglądanych projektów, wybraliśmy właśnie ten - Tori III - wersję 3. Wydaje się nam, że w pełni odpowiada naszym wymaganiom i to bez zadnych przeróbek. Gratuluję projektantowi, jesteśmy pewni, że trafił bardzo dobrze w taką grupę inwestorów jak my - dwoje ludzi, których dzieci już dorosły i się usamodzielnili, a czasami odwiedzą ich na wsi.Działkę już mamy, w sierpniu mamy zamiar ja ogrodzić. Rozpoczącie budowy zamierzamy za jakiś czas, jeszcze dokładnie nie sprecyzowany. Jeśli Ktoś buduje ten dom, lub już zbudował, prosimy o wszelkie informacje i porady, np ceny - czy to co podają na stronie jest możliwe? Pozdrawiamy wszystkich i oczekujemy na podpowiedzi.
Anna i Tomasz
Odpowiedz Zacytuj

Brak odpowiedzi.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.234.244.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia