Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

pompa ciepła i system rekuperacji

Dzień dobry,
Czy jeśli w projekcie przewidziana jest pompa ciepła i system rekuperacji, to czy jest to wzięte pod uwagę w kosztach budowy przedstawionych przez Państwa?
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Magdalena Wąsowicz 2016-11-14 12:41

    Dom Simon G2 ENERGO PLUS zaprojektowano jako wyposażony w pompę ciepła oraz system solarny. W projekcie przewidziano wentylację mechaniczną z rekuperacją firmy Zehnder. Podany na stronie koszt budowy jest wyliczony według istniejącego kosztorysu. Podane osobno ceny instalacji wewnętrznych dotyczą instalacji standardowych. W celu oszacowania kosztów pompy ciepła i rekuperacji należy zwrócić się do producentów.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.225.221.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia