Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Zmiany w LIV3

Witamszanowne grono
Takie mam pytanie czy będemugł dokonać takich zmianw projecie ?

Załączone zdjęcia:

Odpowiedz Zacytuj
 • arch. Katarzyna Braun 2015-09-23 11:12

  Witam serdecznie,

  oczywiście może Pan wprowadzić zmiany w projekcie Liv 3 G2.
  Nasza pracownia wydaje na tego typu modyfikacje bezpłatną zgodę - podczas zamówienia projektu, wówczas przekształceń można dokonać u architekta lokalnego podczas adaptacji do warunków lokalnych. Posiadamy także Dział Zmian Indywidualnych, w którym za dodatkową opłatą wprowadzamy zmiany w naszych dokumentacjach. Bardzo proszę o kontakt lub .

  Pozdrawiam
  arch. Katarzyna Braun-Szulc

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.239.112.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia