Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

mała łazienka

witam

czy ktoś może zmieniał wielkość małej łazienki przesuwając ścianę w głąb kotłowni ? - gosia12 wiem, wiem - ty przesunęłaś :)
jak tak to o ile centymetrów?
wstawiliście tam brodzik czy zostawiliście sam kibelek+umywalkę ?
w kotłowni tylko piec czy może rówież pralka ?
gdzie zrobiliście pralnię ?

duzo pytań ale mam nadzieję że mi wybaczycie :))
Odpowiedz Zacytuj
  • gosia12 2015-01-03 18:12

    Tiger, w małej łazience nie zmienialiśmy ścian, zostawiamy tylko sedes i umywalkę, bez prysznica. W dużej jest wanna, kabina i sedes. Ściana wspólna z kotłownią została przesunięta o pustak, czyli 12cm, po to, żeby zmieścić brodzik 90cm. Pralnię planuję na poddaszu, aczkolwiek nie ma przeciwwskazań do zrobienia jej w kotłowni pod warunkiem posiadania pieca gazowego.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 34.204.174.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia