Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

lea g1

W zamieszczonym na stronie internetowej zakresie dopuszczalnych zmian dostosowujących projekt do indywidualnych potrzeb inwestora nie ma mowy o ewentualnym powiększeniu/pomniejszeniu projektu. Czy zatem mozliwe byłoby uzyskanie zgody pracowni/architekta na przesuniecie zewnętrznej ściany po stronie salonu/kuchni o 1-1.5 m (powiekszenie powierzchni) i czy technologicznie byłoby to wykonalne?
Odpowiedz Zacytuj
 • Magdalena Szyndler (Administrator) 2012-01-09 08:45

  Witam,
  na dodatkowe zmiany, niewymienione w projekcie, Pracownia wydaje bezpłatne zgody. Zmiany w projekcie możecie Państwo nanosić u wybranego przez siebie architekta adaptującego bądź bezpośrednio w naszej Pracowni w Dziale Zmian 71 798 38 47 . Koszt i czas oczekiwania zależy od projektu i zmian jakie będą wprowadzane.
  Zmiana, o którą Państwo pytacie jest jak najbardziej możliwa do wykonania i nie powinna sprawić większych trudności.
  pozdrawiam

 • 80.54.8.* 2013-06-03 23:21

  ja mam pytanie czy ktoś z Was mieszkający w województwie małopolskim buduje albo wybudował dom Lea żeby mozna było zobaczyć ? jak ktos byłby chętny pokazać taki domek to proszę pisać na

  pozdrawiam

 • 81.163.11.* 2017-05-26 10:17

  Witam,
  interesuje mnie wprowadzenie następujących zmian w projekcie Lea G1 .
  1.Zrobienie drzwi łączących kotłownię z garażem
  2.Powiększenie łazienki kosztem kotłowni tak by w łazience zmieściła się wanna i pralka( proszę o propozycję metrażu?)
  Ewentualną zmianę rozmieszczenia kotłowni by wejście do niej było z wiatrołapu a nie jak obecnie jest z holu w domu, czyli taka zamiana miejscami pomieszczeń i uwzględnienie w tej zmianie powiększenia łazienki na dole.
  3. Poszerzenie budynku i jakieś 1,2 m po stronie kuchni/salonu ( bo kuchnia się wydaje wąska...)?
  4. Likwidacja małego okna w kuchni
  5. Likwidacja okien dachowych po 1 w pokojach nr 2 i 3
  6.Pomniejszenie łazienki na górze na korzyść sypialni nr 4 i tym samym sypialni powiększyć kosztem 4 i 3 kosztem 2 tak by były mnie więcej równej wielkości....
  7. Likwidacja tych drewnianych "ozdobników" przy oknach w pokoju na dole i salonie
  8. Likwidacja dachu nad garażem i z pewnością podnieść jego wysokość by wykorzystać go jako taras dla 2 pokoików na górze
  9. Co to jest na dachu przy oknach dachowych tam gdzie są teraz 4 okna dachowe( a chcę pomniejszenie do 2 ).
  10. Podniesienie ścianko kolankowej o 1 pustak( czy wystarczy) by na górze przy skosach wchodziły meble/pralka tak około 1 m wysokości?)
  11. Ewentualna rezygnacja z tego zadaszenia- rozbudowanego tarasu na dole(strasznie dużo tam wylewki na dole że tak to ujmę) czy to jest konieczne?
  12. Zmiana pieca na paliwo stałe węgiel/drewno/ekogroszek.
  Pozdrawiam,
  Agnieszka

 • Elżbieta Piwowarczyk (Administrator) 2017-05-29 10:42

  Witam,
  Pani Agnieszko w sprawie powyższych zmian proszę o kontakt z naszym biurem lub podanie adresu mailowego.
  Pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 44.211.239.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia