Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Dach jak w Doris

Witam!
Czy jest możliwa (dosyć duża) zmiana dachu polegająca na tym, że dach wyglądałby podobnie - ogólne wrażenie - jak w Doris II?
Odpowiedz Zacytuj
 • arch. Małgorzata Doroz-Turek 2008-05-06 13:11

  Witam! Zmiana jest możliwa jednak wiąże się ze zmianą konstrukcji zarówno więźby dachowej jak i ścian nośnych bryły i możliwe że fundamentowania.

  Zmiany może wprowadzić:
  - jeden z naszych przedstawicieli, których lista znajduje się pod linkiem "Przedstawiciele" na dole naszej strony internetowej,
  - firma "Multi" (będąca częścią Grupy Archipelag) zajmująca się m.in. wprowadzaniem zmian adaptacyjnych do naszych projektów; kontakt: lub (071) 798-38-70,
  - dowolnie wybrany architekt z uprawnieniami (np. ten adaptujący projekt do warunków zabudowy i warunków lokalnych).

 • nwlodek 2008-10-01 21:39

  witam
  jestem wykonawcą belek na wole oko i tu mogę pomóc.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.239.4.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia