Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Henry G1

Witam,
Czy ktoś z Was jest zainteresowany tym projektem . Nam się podoba , ale mamy pewne obawy .
1. czy w kuchni nie powinno być komina wentylacyjnego , na tym projekcie go nie widać .
2. Czy kominek , w rogu salonu , który jest właściwie na zewnętrznej ścianie to dobry pomysł ? czy jest on w stanie ogrzać przynajmniej dół domu , czy jest raczej tylko dekoracją?
Jezeli ktoś z Was zna się na tym lepiej od nas to prosimy o Wasze opinie.
Odpowiedz Zacytuj
 • arch. Katarzyna Braun 2011-01-27 10:35

  Witam,
  kanały wentylacyjne obsługujące kuchnię ukryte są w pomieszczeniu obok - w spiżarni (na rysunku pomieszczenie nr 4).
  Jeśli chodzi o kominek w pokoju dziennym, to w naszym projekcie nie ma on na celu ogrzewania domu. Jednakże w ramach adaptacji mogą Państwo według indywidualnych potrzeb, po pierwsze zmienić miejsce jego położenia a po drugie wykorzystać jako dodatkowe ogrzewanie pomieszczeń.
  Nasza pracowania wydaje bezpłatne zgody tego typu zmiany.
  Pozdrawiam

 • 81.168.169.* 2011-11-01 07:01

  Witam,
  Dlaczego kalenica nad garażem wg widoku na elewacji przedniej kończy się tuż za kominem , a na rzucie drugiego piętra dochodzi do połowy garażu

 • arch. Agnieszka Owocka 2011-11-03 15:25

  Witam,
  Projekt Henry G2 ma inny kąt (27st) nachylania połaci nad elewacją boczną garażu niż wersja tego projektu z garażem jednostanowiskowym. Obie te wersje mają opracowaną dokumentację techniczną. Myślę, że podstawowe rysunki z dokumentacji technicznej wyjaśnią tą kwestię. W sprawie rysunków bardzo proszę pisać na adres: .
  Pozdrawiam, arch. Agnieszka Owocka, tel. 71 798 38 54.Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.235.173.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia