Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

zmian w projekcie

Witam, jestem bardzo zainteresowany kupnem tego projektu,mam tlko jedno pytanie,czy jest mozliwa zmiana spropu na strop dewniany,mieszkalem pare lat w Skadnawi i uwazam ze sa to bardzo cieple lekkie stropy no i o wiele tansze.czekam na odp i pozdrawiam
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Miłosz Gajda (architekt) 2013-04-30 07:30

    Witam,

    Oczywiście istnieje możliwość zaprojektowania stropodachu w konstrukcji drewnianej(domyślam się, że właśnie o stropodach Pan pyta). Z uwagi na znaczne obciążenia stropodachu oraz rozpiętości pomiędzy ścianami nośnymi wymagane będzie jednak zastosowania kratownic drewnianych, co wiąże się z podniesieniem konstrukcji takiego stropu (zwiększy się wys. budynku). Strop taki musiałby być zaprojektowany i wykonany przez wyspecjalizowaną firmę.

    Pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 44.197.101.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia