Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

koszt budowy

Witam, jestem zaintrygowany tym projektem ale nurtują mnie dwa pytania - dlaczego przewidywany koszt budowy jest tak wysoki (780 tyś tzw stan deweloperski), oraz czy rezygnacja ze skośnego dachu na rzecz płaskiego obniży koszt bud.? Może istnieje gdzieś podobny projekt z z płaskim dachem
Odpowiedz Zacytuj
 • arch. Mariusz Jaworski 2013-01-15 14:55

  Witam.

  Koszty wynikają bezpośrednio ze stopnia skomplikowania konstrukcji, wielkości bryły oraz z dużej ilości przeszkleń o niestandardowych wymiarach. Zmiana zadaszenia na dachy płaskie obniży koszty, ale też wpłynie (niekoniecznie pozytywnie) na estetykę budynku. Mamy projekty z dachami płaskimi ale nie nazwał bym ich podobnymi do projektu Dionizy.

  Pozdrawiam

 • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2014-05-22 14:50

  fotoKONKURS: „Najpiękniejszy dom – MÓJ DOM!"


  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym Pracowni Projektowej ARCHIPELAG!

  Zrób zdjęcia swojego domu, który został zrealizowany na podstawie projektu gotowego z kolekcji naszej Pracowni i prześlij je na adres e-mail:


  Do wygrania atrakcyjne nagrody!

  Szczegóły znajdziecie tutaj - http://www.archipelag.pl/aktualnosci/fotokonkurs-najpiekniejszy-dom-moj-dom-quot-1.html

  Serdecznie zapraszamy!

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 44.200.30.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia