Ulubione projekty
Twoja lista jest pusta
Dodano projekt
Usunięto projekt
Pierwsze drzewka.
Właśnie wczoraj zasadziliśmy pierwsze drzewka, oczywiście owocowe.
No jak widać ogrodziliśmy swoją posesje z boków a przód zostanie w takim stanie już do wiosny.
Jeszcze teraz zostaną wylane kwietniki i schody te z tyłu.
Swoje prace rozpoczyna elektryk i hydraulik, to dopiero zawrót ,,głowy,,dobrze że mój mąż ogarnia te wszystkie zwroty fachowców bo ja muszę się dłużej zastanawiać tu schodowy tu krzyżowy itd.
Ja biegam za wyborem projektu mebli do kuchni i łazienki bo okazuje się ,że było by bardzo dobrze żeby elektryk wiedział już na tą chwile gdzie trzeba przygotować gniazda  do zamontowania sprzętów agd.ponieważ
  w przeciwnym wypadku nie wiadomo czy nie trzeba będzie robić poprawek a tego bym chciała uniknąć.
Chodzę po pokojach i wirtualnie  ustawiam meble - sama radość.....
- 
							
							91.224.128.* 2013-11-11 19:31:) jak miło, bałam się, że skoro już zamknięty domek, to nie będzie kolejnych wpisów, a przyznam, że prawie się od niech uzależniłam :) bardzo mnie cieszy, że tak Wam to wszystko pięknie wychodzi i mam nadzieję, że nam też będzie :) 
- 
							
							tiger75 2013-12-05 14:01Witam 
 Domek przesliczny , chyba na niego sie zdecyduje :)
 Mam w zwiazku z tym kilka pytan - ile wyniosly Pania okna i rolety do nich , w jaki sposob planuje Pani zagospodarowanie poddasza? czy moglabym prosic o wiecej zdjec ze srodka na maila ?
- 
							
							192.109.140.* 2013-12-10 08:21Witam, 
 Dom wspaniały razem zzona równiż zakupilmismy ten projekt i zamierzamy rozpoczac realizacje 2014r. W zwiazku z czym mamy ogromna prosba nie chcac się narzucac ale byłoby wspaniale jesli moznabyłoby zobaczyc Państwa dom na zywo, jesli byłaby taka mozliwosc bardzo prosze o informacje zwrotna na ,
 Jednoczesnie nie wnikając w szczegóły chciałbym zapytac czy z punktu widzenia etapu na którym jestescie Państwo z budowa jak możecie ocenic kosztorys domu wskazany na stronie archipelag.pl czy mniej wiecej Państwa wydatki pokrywaja sie z szacunkami biura projektowego?
 Z góry bardzo dziekuje za informacje zwrotna,
 Pozdrawiam Tomasz
- 
							
							tiger75 2013-12-15 12:42oj chyba inwestorka tu nie zaglada ;(( 
- 
							
							77.255.71.* 2013-12-18 20:38Witam, 
 również prosimy z mężem o możliwość zobaczenia domku. Jesteśmy już pewni budowy Marcela G2 lecz zastanawiamy się na kilkoma przeróbkami jak np. zwiększenie salonu. Dlatego chcielibysmy zobaczyć domek, być może salon jest idealny i obejdzie się bez zwiększania. Proszę o kontakt
- 
							
							31.182.72.* 2013-12-26 13:47Witam, 
 w 2014r planujemy rozpoczęcie budowy domu Marcel. Zwracam się do państwa z prośbą o możliwość obejrzenia domu "na żywo".
 Pozdrawiam i proszę o kontakt,
- 
							
							79.184.128.* 2014-01-21 18:04Witam serdecznie, 
 Jesteśmy zainteresowani budową Marcela. Chcieliśmy zapytać czy istnieje możliwość obejrzenia domu? Proszę o kontakt mailowy
 Pozdrawiam serdecznie
- 
							
							83.27.181.* 2014-05-08 20:26jeśli ktoś chce zobaczy marcela g2 bez śmiesznych przeróbek w stanie prawie do zamieszkania w woj.dolnosląskim proszę dzwonić 664085132 
- 
							
							89.74.14.* 2015-03-24 22:50jaka to dachówka? 
 
								 
								 
								 
								