Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

2020-11 Instalacja elektryczna i tynki wewnętrzne

Po "zamknięciu" budynku rozpoczęliśmy kładzenie instalacji elektrycznej wewnątrz. Równocześnie rozłożona została instalacja IT (skrętka). Wyporwadzono na zewnątrz zasilanie do ogrodu, oświetlenia itp.
Następnie nałożone były tynki mechaniczne na ściany, w wiekszości pomieszczeń zaplanowano podwieszane sufity więc tam nie było tynku na suficie (syfity tynkowane były w łazienkach, spiżarni, kotłowni i garażu).
Na koniec podłączono bydynek do zasilania/przyłącza energetycznego.

Wróć do dziennika budowy Marcel G2 Odpowiedz Zacytuj
Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.235.20.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia