Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Przewrócone drzewo i odprowadzenie wody deszczowej.

Podczas jednego z wietrznych dni przewrócił się stary uschnięty dąb na drogę. szczęśliwie nikt akurat nie znajdował się w pobliżu.
Warto zwracać uwagę na takie niebezpieczne drzewa w ferworze budowlanego pośpiechu przed końcem sezonu. No cóż, było na niego wielu chętnych, ale my jak pierwsi "przygarneliśmy go do domowego ogniska".
Oczywiście cały czas trwają pracę, obecnie - nad zagospodarowaniem wody deszczowej odprowadzanej z rynien. W tym celu zakopaliśmy 2 zbiorniki "retencyjne" oraz skonstruowaliśmy swoisty system przelewowo- rozsączający. Sami jesteśmy ciekawi jak to będzie funkcjonować w praktyce.
W dalszej kolejności: ocieplenie zewnętrzne oraz drewniana podbitka - dajemy sobie czas do końca listopada - no może połowy grudnia.
Wewnątrz jest już przyjemnie ciepło, pompa hula i przy dodatnich temperaturach z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że działa...

Wróć do dziennika budowy Sandra G2 Odpowiedz Zacytuj
  • 178.235.178.* 2022-03-23 10:44

    Hej
    Jak sprawdza się system odprowadzenia wody , czy w baniaku Mauzer 1000liyrow usunąłeś całkowicie dno ??

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.236.50.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia