Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Dziennik budowy - Sandra G2

Ocena dziennika budowy [0,0]:

Hej wszystkim.
chciałam się podzielić swoją Sandra gdyż jest ona cudowna. Narazie jesteśmy na etapie skończonego dachu i czekamy teraz z niecierpliwością na okna i bramę garażową.Postaram sie na bieżąco wrzucać zdjecia:) a i mamy już schody oczywiście narazie tylko na czas wykończenia ale i tak robią duże wow ...:)

  • mamy już okna:) więc można dom uznać za stan zamknięty :) 2014-10-09 21:44

    wreszcie się doczekaliśmy na nasze okna. trawało to prawie 6 tyg ze względu na to duże okno w salonie HST . Ale warto było, robi wrażenie. dzwi zewnętrzne zamontowane narazie na czas wykończeniówki więc można ruszać z elektryką a pożniej tynki i hydraulika . Nie mogę się już doczekać. Ale w miedzy [...]

    Więcej Komentarze [0]
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia