Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

MONTERIADA z firmą Hörmann Targi BUDMA 2024 MTP, pawilon 5, stoisko 1

Jak prawidłowo zamontować drzwi wewnętrzne i segmentową bramę garażową? Wzorcowe pokazy zaprezentują specjaliści z firmy Hörmann podczas kolejnej MONTERIADY, która odbędzie się w dniach 30.01 – 02.02.2024 w ramach targów BUDMA w Poznaniu.


Firma Hörmann jako partner ogólnopolskiej kampanii „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ”, organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi, uczestniczy w kolejnej odsłonie MONTERIADY, która zwraca uwagę na rolę dobrych praktyk montażowych w procesie termomodernizacji. Organizowana od 2016 roku MONTERIADA, cieszy się dużym zainteresowaniem. W trakcie trwających trzy dni pokazów, będzie można zapoznać się z nowościami oferowanymi przez producentów stolarki otworowej, a także porozmawiać z ekspertami na temat stosowanych rozwiązań.

W ramach MONTRERIADY, specjaliści z firmy Hörmann zademonstrują prawidłowy montaż dwóch produktów. Jednym z nich będzie segmentowa brama garażowa LPU 42 z indywidualnym nadrukiem Duragrain, wyposażona w zestaw ThermoFrame poprawiający izolacyjność termiczną bramy oraz zestaw przeciwwłamaniowy w klasie RC2 i napęd SupraMatic E. Drugim prezentowanym produktem będą drewniane drzwi wewnętrzne ProLine z ultramatową powierzchnią Duradecor i odpornymi na uszkodzenia krawędziami 4Protect. Zestaw będzie wyposażony w klamki
z serii black.edition z rozetą Planar, idealnie zlicowaną z powierzchnią skrzydła drzwiowego. 


Podczas pokazu, monterzy, inwestorzy oraz uczniowie szkół budowlanych będą mogli przekonać się, że bez prawidłowego montażu nie można docenić wszystkich zalet nawet najlepszych jakościowo produktów stolarki budowlanej. Osoby zainteresowane otrzymają na stoisku materiałybranżowe, a specjaliści firmy Hörmann chętnie przedstawią zalety produktów i odpowiedzą na wszystkie pytania.Plan pokazów; MTP, pawilon 5, stoisko 1


Pokaz montażu segmentowej bramy garażowej LPU 42 Duragrain

Wtorek, 30 stycznia, godz. 10:30 – 11:30

Środa, 31 stycznia, godz. 11:30 – 12:30

Czwartek, 1 lutego, godz. 11:35 – 12:30 


Pokaz montażu drewnianych drzwi wewnętrznych ProLine marki Hörmann

Wtorek, 30 stycznia, godz. 13:50 – 14:25

Środa, 31 stycznia, godz. 14:10 – 14:50

Czwartek, 1 lutego, godz. 14:50 – 15:20

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia