Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Promocje i konkursy

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych promocji i wzięcia udziału w konkursach przeprowadzanych przez naszą Pracownię – zyskaj rabat na projekt wymarzonego domu, wygrywaj atrakcyjne nagrody!
Rabaty od Partnerów

10% rabatu od Le Pukka Concept Store

Le Pukka Concept Store 

To sklep z oryginalnymi meblami, oświetleniem i dodatkami do niemal każdego pomieszczenia w domu. Showroom mieści się w Warszawie, przy ul. Solec 58/60. W ofercie sklepu znajdziemy elementy wyposażenia wnętrza takich marek jak La Forma, Metaform, Prosoria, HK Living, Kare Design, Zuiver, Happy Barok czy Lamps&Co.. Przychodząc do Le Pukka, można również otrzymać bezpłatną poradę dotyczącą urządzania mieszkania, doboru mebli, oświetlenia czy dodatków do wnętrza. Le Pukka prowadzi również sprzedaż internetową na www.lepukka.pl.

Oferta:

Główną ofertę Le Pukka stanowią meble od zagranicznych producentów, ale nie brakuje również elementów wyposażenia wnętrza od polskich firm. Wysoka jakość wykonania, oryginalne wzornictwo i połączenia różnych faktur, kolorów oraz materiałów sprawiają, że meble z oferty Le Pukka mogą stać się głównym elementem przykuwającym wzrok w naszych domach. Le Pukka oprócz oferty produktowej, stanowi cenne źródło inspiracji w poszukiwaniu własnego stylu.

Wejdź na www.lepukka.pl – mieszkaj pięknie! 

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia