Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Kosztorys

Kosztorys budowlany jest nieocenionym przewodnikiem podczas całego procesu budowy – pomaga planować, kontrolować i szukać oszczędności. Kosztorysy ARCHIPELAGU zawierają rzetelny i kompletny obraz kosztów budowy domu. Precyzyjna kalkulacja zamieszczona w kosztorysie pozwala na zaplanowanie wydatków, właściwą organizację prac, podpowiada porządek kolejnych etapów budowy, daje możliwość kontroli finansów. 

ZAPYTAJ: e-mail: dodatki@archipelag.pl | tel.: 71 798 38 00
Kosztorys stan deweloperski

Szacunkowe koszty budowy domu do etapu budynku całkowicie wykończonego z zewnątrz, ze ściankami działowymi, ociepleniem i izolacją poddasza, z parapetami, wylewką betonową na podłodze i tynkami na ścianach. W kosztorysie tym nie są ujęte instalacje wewnętrzne (wartość prac instalacyjnych należy przyjąć na poziomie 10-12% kosztów prac z zakresu stanu deweloperskiego).

Cena: 1 200 zł

 * Kosztorys dla domu o powierzchni ponad 160 m² - wycena indywidualna.

** W przypadku bliźniaków i szeregówek cena dotyczy jednego segmentu.Kosztorys stan surowy zamknięty

Szacunkowe koszty budowy domu od etapu stanu surowego otwartego powiększone o koszty stolarki otworowej (okien, drzwi zewnętrznych, bram garażowych), z wykonanym ociepleniem i wykończoną elewacją, wykończeniem tarasów zewnętrznych oraz schodów zewnętrznych.

 * Kosztorys dla domu o powierzchni ponad 160 m² - wycena indywidualna.

** W przypadku bliźniaków i szeregówek cena dotyczy jednego segmentu.Kosztorys stan surowy otwarty

Szacunkowe koszty budowy domu od etapu prac ziemnych i fundamentowych do wymurowanych ścian nośnych, kominów i ich wykończenia ponad dachem, stropu nad parterem, schodów wewnętrznych żelbetowych (jeśli są w projekcie) oraz więźby i pokrycia dachu wraz z oknami połaciowymi, rynnami, rurami spustowymi, obróbkami blacharskimi.

 * Kosztorys dla domu o powierzchni ponad 160 m² - wycena indywidualna.

** W przypadku bliźniaków i szeregówek cena dotyczy jednego segmentu.Istnieje możliwość zamówienia kosztorysów do opracowanych projektów. O szczegóły zapytaj w Biurze Obsługi Klienta:

e-mail: biuro@archipelag.pl

tel. 71 798 38 00

 


Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia