Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Adaptacje

Adaptacja projektu gotowego to sprawdzenie możliwości wykorzystania projektu na konkretnej działce i dostosowanie go m.in. do lokalnych warunków położenia względem stron świata, ukształtowania terenu, nośności gruntu, strefy klimatycznej i głębokości przemarzania. 

ZAPYTAJ: e-mail: zmiany@archipelag.pl | tel.:  +48 71 798 38 49 
Co to jest adaptacja?

Adaptacja projektu gotowego to przede wszystkim przystosowanie konstrukcji fundamentu ścian konstrukcyjnych i dachu do warunków miejscowych dotyczących działki, na której ma stanąć dom, oraz do warunków zabudowy określonych w planie miejscowym lub decyzji o warunkach zabudowy. Polska jest podzielona na strefy obciążeń konstrukcyjnych (zwane także strefami klimatycznymi) powodowanych opadami śniegu oraz wiatrami – biorąc pod uwagę normy określone dla odpowiedniej strefy projektant wykonujący adaptację musi zmodyfikować projekt, aby konstrukcja dachu fundamentów i ścian nośnych odpowiadała właściwym normom. W czasie opracowania adaptacji bardzo często inwestorzy wprowadzają zmiany do projektu oryginalnego, zwłaszcza dotyczące rozkładu pomieszczeń. Trzeba pamiętać, że im większe zmiany, tym większy koszt i dłuższy czas potrzebny na wykonanie projektu budowlanego.

Adaptacja w Pracowni Projektowej ARCHIPELAG 

Dział Adaptacji ARCHIPELAGU gwarantuje kompleksową obsługę w jednym miejscu: profesjonalnie przygotowaną adaptację, pozwalającą uzyskać pozwolenie na budowę, pakiety dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestora, oszczędność czasu, nadzór autorski na życzenie i szybką realizację. Moc korzyści:

  • Kompleksowa obsługa w jednym miejscu
  • Profesjonalnie przygotowana adaptacja, pozwalająca uzyskać pozwolenie na budowę
  • Pakiety dopasowane do indywidualnych potrzeb inwestora
  • Oszczędność czasu
  • Nadzór autorski na życzenie
  • Szybka realizacja
  • Fachowe doradztwo

 

Od projektu po uzyskanie pozwolenia na budowę pod skrzydłami architektów ARCHIPELAGU – pewnie, bezpiecznie, profesjonalnie!

ZAPYTAJ. SKONSULTUJ. POZNAJ SZCZEGÓŁY.

 

Zapraszamy!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia