Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Inteligentny dom

Projekt systemu inteligentnego domu DEIMIC ONEZawiera dokładny schemat i wytyczne dot. przewodów wraz z zestawieniem elementów potrzebnych do instalacji systemu inteligentnego domu DEIMIC ONE.Zamów

CENA: 400 zł

ZAPYTAJ:   e-mail: dodatki@archipelag.pl  | tel.: 71 798 38 00

system Deimic

System Deimic One to system sterowania domem, czyli możliwie jak największe zautomatyzowanie wszystkich technologicznych aspektów funkcjonowania domu. To tzw „inteligentny dom”, w którym takimi procesami jak:

  • włączanie światła
  • sterowanie ogrzewaniem
  • alarmy 
  • otwieranie oraz zamykanie drzwi i bram

można zarządzać za pomocą prostej w obsłudze aplikacji.

System ten ułatwia życie mieszkańcom domu, podnosi standard ich życia, zapewnia większe bezpieczeństwo i pomoc zaoszczędzić energię wykorzystywaną do funkcjonowania domu. 

Wbrew pozorom, mimo że system to zaawansowany technologicznie produkt, jest dziecinnie prosty w obsłudze. Do tego stopnia, że bez większego problemu można nauczyć dziecko swobodnie poruszać się po domu, w którym zainstalowany jest system Deimic. 

Jeśli inteligentny dom to Twoje dotąd niespełnione marzenie, koniecznie zapoznajcie się z naszą propozycją. 

Więcej informacji na stronie deimic.pl

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia