Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Ogrzewanie podłogowe

Projekt instalacji ogrzewania podłogowego – energooszczędnego systemu zapewniającego optymalną temperaturę i komfort cieplny dla domowników. W projektach z kolekcji ENERGO PLUS i MINI PLUS w standardzie.


Zamów


CENA: 500 zł

ZAPYTAJ:   e-mail: dodatki@archipelag.pl  | tel.: 71 798 38 00

Zalety

  • równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniach
  • duży komfort użytkowania (termostat)
  • łatwość utrzymania w czystości
  • obniżenie sezonowego zużycia energii i kosztów eksploatacji
  • trwałość systemu ogrzewania podłogowego jest większa niż tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego
  • swobodna aranżacja wnętrza – brak grzejników 
  • możliwość wykorzystania niekonwencjonalnych źródeł ciepła: pompa ciepła, energia słoneczna 
  • brak niekorzystnej dodatniej jonizacji powietrza

Ogrzewanie podłogowe Purmo 

Nowoczesne rozwiązanie grzewcze, dzięki którym zwiększymy komfort i znacznie obniżymy koszty ogrzewania domu lub mieszkania.

Systemy ogrzewania podłogowego zapewniają idealny dla człowieka rozkład temperatury – więcej ciepła przy podłodze, a mniej na poziomie głowy. „Ciepła podłoga” podnosi komfort na tyle, że można obniżyć temperaturę w pomieszczeniu nawet o 2 st. C, a to oznacza oszczędność energii rzędu 12% i mniejszą cyrkulację kurzu. 

www.purmo.com.pl

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia