Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

TOP 10 – najlepsze domy parterowe!

Szukasz przytulnego i funkcjonalnego domu parterowego? Poznaj 10 najciekawszych propozycji – domy, które cieszą się ogromną popularnością inwestorów. Sprawdź jak połączyliśmy modny design z funkcjonalnością i codzienną wygodą. Serdecznie zapraszamy – oto nasz najnowszy ranking!

Tylko teraz – wszystkie DOMY PARTEROWE taniej o 300 zł! 

Nie czekaj – zamów już dziś!

ZIMOWA PROMOCJA – kliknij i sprawdź szczegóły

Swen II

Oszczędna prostota w nowoczesnym wydaniu. Doskonałe parametry cieplne. Pomysłowo zaaranżowane wnętrze. Znakomicie doświetlone pomieszczenia. Otwarta strefa dzienna.

Kliknij i zobacz projekt domu Swen

Anabela G1

Maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Jadalnia doświetlona świetlikami tunelowymi. Duże przeszklenia – słoneczny charakter wnętrz. 

Kliknij i zobacz projekt domu Anabela G1

Daniel G2

Ciekawa bryła i nowoczesny szyk. Znakomicie rozplanowane wnętrze – maksimum prywatności i swobody. Rodzinna strefa dzienna. Piękny i przytulny taras. 

Kliknij i zobacz projekt domu Daniel G2

Dominik G2 (wersja B)

Zwarta bryła – dobre parametry cieplne. Ciekawa, klinkierowa elewacja. Szerokie przeszklenia w salonie – wnętrze otwarte na piękno przyrody. 

Kliknij i zobacz projket domu Dominik G2 (wersja B)

Emi

Piękno symetrycznych rozwiązań. Fantastyczne przeszklenie salonu – panoramiczny widok na ogród. Reprezentacyjna strefa dzienna. Wydzielona część nocna z trzema sypialniami. 

Kliknij i zobacz projekt domu Emi

EX 11 G2 (wersja D) 

Ciekawa architektura i wygodny podział stref użytkowych. Praktyczny gabinet z kominkiem. Szerokie przeszklenia – panoramiczny widok na ogród. Kuchnia z wyspą. Słoneczny taras. 

Kliknij i zobacz projekt domu EX 11 G2 (wersja D)

Kornel VI (z wiatą) ENERGO

Prosta konstrukcja – tania i szybka budowa. Nowoczesna estetyka. Ergonomiczne wnętrze. Otwarta strefa dzienna. Praktyczny zestaw szaf wnękowych. Rewelacyjny, zadaszony taras. 

Kliknij i zobacz Projekt domu Kornel VI (z wiatą) ENERGO

Franczi II G1 ECONOMIC (wersja A)

Modna bryła, piękna elewacja. Maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Reprezentacyjny salon z wyjściem na taras. Odseparowana strefa nocna – trzy sypialnie i dwie łazienki.

Kliknij i zobacz projekt domu Franczi II G1 ECONOMIC (wersja A)

Rafael

Modna forma ubrana w stylową elewację. Reprezentacyjny salon z kominkiem i możliwością wyjścia na taras. Wydzielona strefa nocna – trzy sypialnie i dwie łazienki. 

Kliknij i zobacz projekt domu Rafael

Ralf G1

Nowoczesny szyk i wygodna funkcjonalność. Modny kamień na elewacji. Prosta bryła – ekonomiczna realizacja. Reprezentacyjna strefa wejściowa. 

Kliknij i zobacz projekt domu Ralf

Masz pytania?

Napisz | Zadzwoń

mail: biuro@archipelag.pl

tel. 71 798 38 00

Kliknij i zobacz inne projekty domów parterowych!


Zobacz inne rankingi:

  • TOP 20 – najlepsze domy z dachem dwuspadowym

    Szukasz pięknego i nowoczesnego projektu z dachem dwuspadowym, który kryje w sobie funkcjonalność i duży potencjał aranżacji? Zobacz nasz ranking 20 najchętniej wybieranych domów, które dzięki nieskomplikowanej [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia