Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

TOP 5 projektów domów z dużymi przeszkleniami

Duże przeszklenia to wizytówka nowoczesnych domów.  Panoramiczne okna nadają bryle lekkości i zacierają granicę pomiędzy wnętrzem a ogrodem. Pozwalają także wykorzystać energię słoneczną do ogrzania budynku w słoneczne jesienne i zimowe dni, a tym samym obniżają koszty eksploatacyjne. Zobaczcie najpopularniejsze, energooszczędne projekty domów z dużymi przeszkleniami z naszej kolekcji.

1. Projekt domu EX 19 G2 ENERGO PLUS

Prawdziwa perełka naszej kolekcji nowoczesne stodoły! Dom polecany m.in. przez Onet, Homebooka i magazyn Dobrze Mieszkaj. Wielkoformatowe przeszklenia i czytelny układ pomieszczeń sprawiają, że w jego wnętrzu mieszka i odpoczywa się po prostu wspaniale. Dużym plusem projektu jest okazały taras z dekoracyjną pergolą –  wymarzone miejsce na obiad na świeżym powietrzu, popołudniowy relaks z filiżanką kawy i rodzinne spotkania przy grillu.

Wizualizacja projektu domu EX 19 G2 ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu EX 19 G2 ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu EX 19 G2 ENERGO PLUS

2. Projekt domu Tanita II G2

Ten przytulny i nowoczesny dom będzie spełnieniem marzeń wszystkich miłośników dobrego designu i wnętrz w harmonii z ogrodem. Szerokie przeszklenia zapewniają maksymalne doświetlenie pomieszczeń i pozwalają cieszyć się efektem, otwartej, słonecznej przestrzeni. Na uwagę zasługuje zadaszony taras, który zapewnia idealne warunki do odpoczynku także w mniej pogodne dni oraz poddasze do późniejszej adaptacji oferujące szerokie możliwości aranżacyjne.

Wizualizacja projektu domu Tanita II G2 Wizualizacja projektu domu Tanita II G2

Zobacz projekt domu Tanita II G2

3. Projekt domu Riko G1

Ten dom to świetna propozycja dla rodziny 2+2. Prosta, zwarta forma sprzyja energooszczędności, a szerokie przeszklenia zapewniają maksimum światła we wnętrzu, a także piękny widok na ogród. Plusem projektu jest przytulny, częściowo zadaszony taras oraz atrakcyjny balkon, gdzie również przyjemnie zrelaksujemy się po ciężkim dniu pracy.

Wizualizacja projektu domu Riko G1 Wizualizacja projektu domu Riko G1

Zobacz projekt domu Riko G1

4. Projekt domu Alan IV G2

Projekt, który zachwyca swoją atrakcyjną formą i efektowną kompozycją elewacji. Jego znakiem firmowym jest pięknie przeszklona ściana salonu, która harmonijnie łączy wnętrze z ogrodem. Wyjątkowym miejscem relaksu dla rodziny jest zadaszony taras, którego urok podkreślają stylowe kolumny – ekskluzywnie i jednocześnie bardzo przytulnie. Dodatkowym atutem jest poddasze, które możemy zagospodarować w przyszłości.

Wizualizacja projektu domu Alan IV G2 Wizualizacja projektu domu Alan IV G2

Zobacz projekt domu Alan IV G2

5. Projekt domu EX 7 (z wiatą) ENERGO PLUS

Wyjątkowy projekt domu parterowego z płaskim dachem afirmujący przewagę prostoty nad przepychem. Minimalistyczna bryła z funkcjonalnym układem pomieszczeń gwarantującym codzienną wygodę spełnia wszystkie wymagania stawiane współczesnej architekturze. Największym atutem projektu jest przeszklona elewacja ogrodowa, która zapewnia maksimum słońca we wnętrzu i pozwala cieszyć się pięknym widokiem na otaczającą dom zieleń.

Wizualizacja projektu domu EX 7 (z wiatą) ENERGO PLUS Wizualizacja projektu domu EX 7 (z wiatą) ENERGO PLUS

Zobacz projekt domu EX 7 (z wiatą) ENERGO PLUS


Zobacz również:


  • 5 pomysłów na dom z antresolą

    Biblioteczka, domowe kino, pokój zabaw dla dzieci, a może sypialnia? Pomysłów na aranżację antresoli jest bardzo wiele. Projekty domów z antresolą pozwalają na odpowiednie wykorzystanie kubatury pomieszczeń, a ponadto [...]

    Więcej
  • Domy nowoczesne - zobacz nowy e-katalog online

    Nasz nowy e-katalog pełen gotowych pomysłów na piękny i nowoczesny dom jest już dostępny online. W numerze m.in: projekty, które zużywają niewielką ilość energii, są ciepłe i tanie w utrzymaniu, a przy tym przyjazne [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia