Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Tanie domy dla każdego – zobacz nowy e-katalog online

Tanie w budowie, bardzo funkcjonalne i maksymalnie komfortowe w codziennym użytkowaniu – właśnie takie projekty czekają na Was w naszym najnowszym e-katalogu. Zobaczcie najlepsze z najlepszych domy z poddaszem użytkowym!

Dom w cenie mieszkania 

Dom czy mieszkanie? Co wybrać? Jeśli też zadajecie sobie to pytanie, koniecznie zajrzyjcie do naszego nowego e-katalogu i zobaczcie projekty, które udowadniają, że nawet przy ograniczonym budżecie nie trzeba rezygnować z marzeń o wymarzonej inwestycji. W najnowszym wydaniu przygotowaliśmy dla Was zestaw najciekawszych propozycji, które doskonale sprawdzą się na każdej, nawet małej i wąskiej działce. Sprawdźcie jak połączyliśmy przytulny komfort z funkcjonalnością i modnym designem. Poznajcie domy skoncentrowane na codziennej wygodzie swoich mieszkańców.

Co w e-katalogu? 

W najnowszym e-katalogu czekają na Was najlepsze projekty domów z poddaszem użytkowym, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Prezentację podzieliliśmy na kategorie: domy z poddaszem bez garażu, domy z poddaszem i garażem oraz ekonomiczne w realizacji domy dwuetapowe z poddaszem do późniejszej adaptacji, które są prawdziwymi hitami współczesnych trendów. W numerze ponadto: informacje o nowych warunkach technicznych 2017, aktualności w programie MdM, a także zaproszenie do pobrania darmowej aplikacji mobiDOM, która pomoże Wam na każdym etapie budowy. 

Zobacz nowy e-katalog ARCHIPELAG tanie domy z poddaszem

Nasz nowy e-katalog można wygodnie przeglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Zapraszamy do lektury!


To również może Cię zainteresować:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia