Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Tanie domy dla każdego – zobacz nowy e-katalog online

Tanie w budowie, bardzo funkcjonalne i maksymalnie komfortowe w codziennym użytkowaniu – właśnie takie projekty czekają na Was w naszym najnowszym e-katalogu. Zobaczcie najlepsze z najlepszych domy z poddaszem użytkowym!

Nowy e-katalog Nowy e-katalog

Dom w cenie mieszkania 

Dom czy mieszkanie? Co wybrać? Jeśli też zadajecie sobie to pytanie, koniecznie zajrzyjcie do naszego nowego e-katalogu i zobaczcie projekty, które udowadniają, że nawet przy ograniczonym budżecie nie trzeba rezygnować z marzeń o wymarzonej inwestycji. W najnowszym wydaniu przygotowaliśmy dla Was zestaw najciekawszych propozycji, które doskonale sprawdzą się na każdej, nawet małej i wąskiej działce. Sprawdźcie jak połączyliśmy przytulny komfort z funkcjonalnością i modnym designem. Poznajcie domy skoncentrowane na codziennej wygodzie swoich mieszkańców.

Co w e-katalogu? 

W najnowszym e-katalogu czekają na Was najlepsze projekty domów z poddaszem użytkowym, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Prezentację podzieliliśmy na kategorie: domy z poddaszem bez garażu, domy z poddaszem i garażem oraz ekonomiczne w realizacji domy dwuetapowe z poddaszem do późniejszej adaptacji, które są prawdziwymi hitami współczesnych trendów. W numerze ponadto: informacje o nowych warunkach technicznych 2017, aktualności w programie MdM, a także zaproszenie do pobrania darmowej aplikacji mobiDOM, która pomoże Wam na każdym etapie budowy. 

Zobacz nowy e-katalog ARCHIPELAG tanie domy z poddaszem

Nasz nowy e-katalog można wygodnie przeglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Zapraszamy do lektury!


To również może Cię zainteresować:

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia