Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Siódmy numer magazynu „Inspiracje”

Zapraszamy do lektury siódmego numeru magazynu „Inspiracje”, w którym prezentowane są interesujące budynki mieszkalne i obiekty użyteczności publicznej, zbudowane z wykorzystaniem materiałów ceramicznych.

fot. Röben Budownictwo mieszkaniowe w 's-Gravenzande fot. Röben Budownictwo mieszkaniowe w 's-Gravenzande

W najnowszym wydaniu katalogu publikowanego przez markę Röben znalazły się realizacje z Polski, Belgii, Holandii, Niemiec, i Liechtensteinu. Choć różni je funkcjonalność i styl, udowadniają, że klinkier jest materiałem niezwykle uniwersalnym i można przy jego wykorzystaniu osiągnąć imponujące efekty. Bogactwo dostępnych kolorów i faktur lica sprawia, że klinkierowe cegły i płytki świetnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej architekturze.

Poza polskimi realizacjami – intrygującą renowacją dworca kolejowego w Głogowie oraz niezwykłym połączeniem nowych obiektów z architekturą zastaną Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku, na kartach katalogu zaprezentowano m. in.: „Wieżę Świetlną” z Antwerpii, oryginalne holenderskie budynki wielorodzinne, nawiązujące do architektury modernistycznej, a także osiedle mieszkaniowe w Oldenburgu.

Najnowszy numer „Inspiracji” oraz wszystkie poprzednie wydania magazynu dostępne są na stronie internetowej firmy Röben, gdzie można go pobrać w formacie PDF bądź zamówić wydanie drukowane.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia