Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Siódmy numer magazynu „Inspiracje”

Zapraszamy do lektury siódmego numeru magazynu „Inspiracje”, w którym prezentowane są interesujące budynki mieszkalne i obiekty użyteczności publicznej, zbudowane z wykorzystaniem materiałów ceramicznych.

fot. Röben Budownictwo mieszkaniowe w 's-Gravenzande fot. Röben Budownictwo mieszkaniowe w 's-Gravenzande

W najnowszym wydaniu katalogu publikowanego przez markę Röben znalazły się realizacje z Polski, Belgii, Holandii, Niemiec, i Liechtensteinu. Choć różni je funkcjonalność i styl, udowadniają, że klinkier jest materiałem niezwykle uniwersalnym i można przy jego wykorzystaniu osiągnąć imponujące efekty. Bogactwo dostępnych kolorów i faktur lica sprawia, że klinkierowe cegły i płytki świetnie sprawdzają się zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej architekturze.

Poza polskimi realizacjami – intrygującą renowacją dworca kolejowego w Głogowie oraz niezwykłym połączeniem nowych obiektów z architekturą zastaną Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku, na kartach katalogu zaprezentowano m. in.: „Wieżę Świetlną” z Antwerpii, oryginalne holenderskie budynki wielorodzinne, nawiązujące do architektury modernistycznej, a także osiedle mieszkaniowe w Oldenburgu.

Najnowszy numer „Inspiracji” oraz wszystkie poprzednie wydania magazynu dostępne są na stronie internetowej firmy Röben, gdzie można go pobrać w formacie PDF bądź zamówić wydanie drukowane.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia